Anti-Triukšmo Earmuffs Vaikų Klausos Apsaugos Noiseproof Earmuffs Kūdikių YH-17

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€11.08 €8.20

Žymos: išgirsti apsaugoti, airpod dirželis, bud gyventi atveju, medžiaga vaikas, vaikas, vaikas mergina, airpod minkštas, Mergina, berniukas, oro pod atveju oda.

įstaiga,td,th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a{ color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Anti-Triukšmo Earmuffs Vaikų Klausos Apsaugos Noiseproof Earmuffs Kūdikių YH-17

Aprašymas: Savybės:

1.Kūdikių earmuffs yra pagaminti iš aukštos kokybės ABS ir super minkštas garso izoliacija kempine.Aplinkai draugiškas medžiagas, yra netoksiški ir nekenksmingi.Jos skirtos vaikams, kūdikiams.Jie yra saugūs ir patogūs dėvėti,turėti geras sandarinimas,veiksmingai apsaugoti ausis ir rūpintis savo kūdikio sveikatos.

2.Jis turi gerą triukšmą.Apsaugoti jūsų vaiką nuo klausos praradimo ir išlaikyti savo vaiką nuo garsiai garsų.Duoti savo vaikui gerą miego aplinką, laisvas nuo išorės triukšmo ir triukšmo,padėti jiems užmigti greitai.

3.Lengvos ir minkštos ausų pagalvėlės patogiai.Į earmuffs yra sulankstomas ir pagamintos taip, kad juos lengvas ir nešiojamas.

4.Elastiniai dirželiai lipdukas, earmuffs, kad galima reguliuoti, kad tilptų įvairių dydžių.

5.Tinka kūdikiams ir pradedantiems vaikščioti kūdikiams, ikimokyklinio amžiaus vaikams.Tinka sporto renginių,koncertų,festivalių, fejerverkų ir specialiųjų poreikių turintys vaikai.Tai puikus pasirinkimas kūdikiams ir mažiems vaikams.Tinka 0-2 metų amžiaus vaikai.

Specifikacija:

Prekės Pavadinimas: Anti-Triukšmo Ausinių

Medžiaga: ABS+PC

Dydis: 14x7x15cm

Dėl: 0-2 metų amžiaus kūdikiui

Pareigos: Anti-triukšmo, Triukšmo Mažinimas

Komplektą Sudaro: 1x ausinių


  • medžiaga: Plastikiniai
  • Amžius: 19-24 mėnesių