10vnt Žvejybos Jungtis Žvejybos Barelį Guolių Rolling Swivel Kietas Žiedas LB Jaukų, Žvejybos Reikmenys, Žvejybos Įrankiai

  • Atsiliepimai
  • Yra sandėlyje
€0.81

Žymos: jungtis šarnyrinė, žiedas su pasukamais, žvejybos geležinkelių, meškerės barelį, jungtis rolling swivel, 3 žvejybos geležinkelių barelį, statinėje vynas, žuvų pasukami, geležinkelių žiedai žvejybos, statinė medinė.

Žvejybos Jungtis Žvejybos Barelį Guolių Rolling Swivel Kietas Žiedas LB Jaukų Jungtis, Žvejybos Reikmenys, Žvejybos Įrankiai Pristatymas: Atkreipkite dėmesį į šį funkcinės kamuolys/barelį guolių swivel kietas žiedai žvejybos jungtis, mes norėtume rekomenduoti jums.Tai puikus apdailos priemonė, kuri tinka žvejybos entuziastai.Šis Kamuolys/Barelį Guolių Swivel Kietas Žiedai Žvejybos Jungtis priima aukštos kokybės medžiagos ir kietosios dizainas, kurios turi ilgas tarnavimo laikas.Teminiai, kurių didesnė koncentracija ir lankstus rotacijos, jis atkuria jungiamąjį vaidmenį tarp pagrindinių žvejybos linijos ir sub žvejybos liniją.Iki ir mažo žiedo dizainą, siekiant užtikrinti, kad žvejybos linija gali laikyti didžiausia vertikalioji ir jautri.Be to, šis Kamuolys/Barelį Guolių Swivel Kietas Žiedai Žvejybos Jungtis yra atsparus korozijai ,visi įvairūs dydžiai yra prieinami.Funkcijos: 1. Pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų ir garantuoja griežtą tikrinimo ir gamybos. 2. 100% Brand new ir aukštos qulity,didelis atsparumas tempimui,. 3. Lankstus rotacinis, nėra lengva, vėjo, apie žvejybos liniją. 4. Iki ir mažo žiedo dizainą, siekiant užtikrinti, kad žvejybos linija gali laikyti didžiausia vertikalioji ir jautri. 5. Paprastas dizainas lengva operacija. 6. Pistoletas pilka, puikiai nuslėpti. 7. Įvairių modelių, kurie yra prieinami, siekiant patenkinti poreikius įvairių tipų stora ir plona viela grupes.


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: Jungtis
  • medžiaga: Vario + nerūdijančio plieno
  • Spalva: SIDABRINĖ